جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - Friday 22 February 2019
کد خبر : 5848
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
- بازدید

آذربایجان شرقی|کاهش دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد به فرصت تبدیل شود- اخبار استانها – اخبار تبریز بیدار

آذربایجان شرقی|کاهش دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد به فرصت تبدیل شود- اخبار استانها – اخبار تبریز بیدار https://tn.ai/1945881 به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از اهر، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار داشت: گاهاً پیش می‌آید از واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی شهرستان‌ها انتقاداتی به […]


آذربایجان شرقی|کاهش دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد به فرصت تبدیل شود- اخبار استانها – اخبار تبریز بیدار

https://tn.ai/1945881

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از اهر، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار داشت: گاهاً پیش می‌آید از واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی شهرستان‌ها انتقاداتی به دفتر نهاد رهبری منتقل می‌شود ولی خوشبختانه تا به حال حتی موردی نداشتیم که از ریاست دکتر قربانی اعتراضی به دفتر نهاد انتقال یابد.

وی افزود: آن‌گونه از اختلاف سلیقه سخن به میان آمد باید متذکر شوم که قانون اساسی و قوانین دانشگاه آزاد اسلامی ما دور هم جمع می‌کند در این مورد با همدیگر نیز تعارف نداریم البته اگر همین قوانین نبود هرج و مرج به وجود می‌آمد و باید بگویم که بنده همانند سایر عزیزان اختلاف سلیقه دارم.

رئیسدفترنهادنمایندگیرهبریدانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی با ذکر اینکه سلیقه‌ها در مدیریت مجموعه‌ای باید تحت لوای نظام اسلامی، قانون اساسی و قانون داخل سازمانی اعمال شود، گفت: وظایف پرسنل، دانشجو، اساتید، رئیس واحد و رئیس واحد استان را قانون مشخص می‌کند و اگر در سازمانی شرح وظایف وجود نداشته باشد آن سازمان به هم ریخته می‌شود.

ابراهیم‌زاده تصریح کرد: هم بنده و هم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با استعفای دکتر قربانی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر مخالف بودیم اما بعد از دو ماه رفت و آمد و رایزنی خلاصه ریاست دانشگاه آزاد استان با استعفای ایشان موافقت کردند.

وی بابیان اینکه مدیریت درآمدی و هزینه‌های دانشگاه آزاد اسلامی وابسته به دانشجویان و شهریه‌هایی است که از دانشجویان اخذ می‌شود است، گفت: تبدیل درآمدهای شهریه‌ای واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی، مدیریت و برنامه‌ریزی روسای واحدها را می‌طلبد و اگر این‌گونه درآمدها و هزینه‌ها مدیریت نشود شاید در آینده با مشکلات بزرگ‌تری روبرو شویم لذا باید به فرصت تبدیل شوند.

رئیسدفترنهادنمایندگیرهبریدانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی ابراز داشت: بر اساس اعلام وزارت علوم، با وجود برگزاری کنکور و مشخص شدن سهمیه بیشتر صندلی‌های دانشگاه‌های دولتی از سال آینده خالی می‌ماند و این مهم وظیفه مدیران دانشگاه‌ها سنگین‌تر می‌کند.

ابراهیم‌زاده تاکید کرد: رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بنا به تجارب و پشتکاری که دارد در واحد سراب توانست دانشگاه را از حالت ضررده بودن خارج کند و طی ماه‌های اخیر آقای سلیمی توانست حقوق معوقه تعدادی از واحدهای دانشگاهی را پرداخت کند.

وی یادآور شد: روزی بود دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بیش از ۱۱ هزار دانشجو داشت و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در تمامی برنامه‌ها از ظرفیت واحد اهر استفاده می‌کرد، امیدواریم واحد اهر به روزهای پر ابهت خود بازگردد و این واحد بتواند جایگاه دومین دانشگاه بزرگ استان را در حد و شان شهرستان اهر و مرکزیت منطقه ارسباران حفظ کند.

رئیسدفترنهادنمایندگیرهبریدانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی با تاکید بر اینکه طبق آمارهای دانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی، اهری‌ها بیش از سایر شهرستان‌ها در دانشگاه آزاد استان تحصیل می‌کنند، گفت: جذب اهری‌ها از دانشگاه آزاداسلامیآذربایجانشرقی به واحد اهر همت و تلاش مدیران واحد اهر را می‌طلبد تا خلاقیت و جذابیت و تبلیغ اهری‌ها را جذب واحد اهر کنید.

ابراهیم‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه کاهش دانشجو، تورم، گرانی و مشکلات اقتصادی فشار مضاعفی را بر واحدهای دانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی وارد کرده است، بیان کرد: سازمان مرکزی و دانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی از واحد اهر حمایت می‌کند اما انتظار داریم مدیران دانشگاهی در عین حال که با مسئولان شهرستانی تعامل دارند استقلال دانشگاه آزاد اسلامی را نیز حفظ کنند.

وی با قدردانی از حضور کم‌نظیر مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: علی‌رغم تلاش دشمنان برای ایجاد فاصله بین مردم و انقلاب و نظام اسلامی، مردم در طول ۴۰ سال گذشته نه تنها از نظام و انقلاب و دولت فاصله نگرفته‌اند بلکه نزدیک‌تر هم شده‌اند به طوری که در این چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی از تمامی نبردها با استکبار جهانی با بصیرت و آگاهی در صحنه‌ها حضور یافته‌اند.

رئیسدفترنهادنمایندگیرهبریدانشگاهآزاداسلامیآذربایجانشرقی بابیان اینکه راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن صحنه نبرد مردم با استکبار جهانی بود، افزود: مسئولان در قبال حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مراتب وظیفه سنگین‌تری دارند و باید بدانند از این پس بیشتر برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تلاش کنند.

قولی که به نیروهای روزمزد داده بودم عمل کردم و آنها همچنان در سیستم هستند

ابراهیم قربانی کلهر رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر هم در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، با قدردانی از حمایت‌های مسئولان شهرستانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر اظهار داشت: لازم می‌دانم از انتصاب دکتر علی سلیمی شاملو را به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تبریک بگوییم و برای وی آرزوی موفقت کنم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با اشاره به اینکه بنده تمامی توانم را برای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی و رفع مشکلات‌ این واحد دانشگاهی به کار گرفتم، افزود: تجاربی که از آقای سلیمی دیده‌ایم امیدواریم در ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر موفق باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر که دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان دومین دانشگاه بزرگ استان از آن یاد می‌کنیم نتیجه تلاش روئسای سابق بوده و در طول دوران مدیریت‌ام قصد داشتم با گردهمایی روئسای سابق این واحد دانشگاهی از تلاش‌های آنها قدردانی کنیم ولی فرصت پیش نیامد اما از رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تقاضا داریم حداقل با برگزاری مراسمی از زحمات روئسای سابق قدردانی کند.

قربانی اضافه کرد: از حسن اعتماد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی که به بنده داشتند و مدیریت دومین دانشگاه آزاد بزرگ استان را به بنده سپرده بودند کمال قدردانی را داشته باشم، هرچند اختلاف سلیقه در هر دستگاه و ارگانی وجود دارد و بنده بنا به مصالح دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برخی از سیاست‌ها را اجرا نکردم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بابیان اینکه قولی که به نیروهای روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر داده بودم به آن عمل کردم و آنها در سیستم مشغول به فعالیت هستند، گفت: امیدوارم نیروهای روزمزد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که برخی از آنها سابقه‌ای بیش از نیروهای رسمی دارند در دانشگاه آزاد فعالیت کنند.

وی خطاب به مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و مدیران شهرستان اهر گفت: وضعیت نیروهای روزمزد این واحد دانشگاهی تعیین تکلیف شود لذا تقاضا دارم نیروهای روزمزد که کارایی بسیاری دارند و عمدتاً زحمت‌کش هستند اشتغال‌شان را تثبیت کنید تا با شور و شوق فعالیت کنند.

قربانی با ذکر اینکه اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در طول دوران مدیریت بنده با همکاری تمامی اساتید و معاونین به ثمر نشست، گفت: از اردبیهشت‌ماه سال‌جاری که بنده مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به دست گرفتم ابتدا تصمیم بر این شد تا فضای آموزشی دانشگاه را سامان‌دهی کنیم و بر همین اساس ساختمانی برای امور اداری و یک از ساختمان‌ها را نیز به عنوان آموزشی به کار گرفتیم.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با تاکید بر اینکه تا به حال اجازه نداده‌ایم تا حقوق و مزایای پرسنل و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با تأخیر روبرو شود، ابراز داشت: با درایت و همکاری همکاران توانستیم در مصرف انرژی حدود ۶۰۰ میلیون تومان صرفه‌جویی کنیم و بخشی از معوقات افزایش حقوق پرسنل را نیز پرداخت کردیم و علاوه بر این‌ها حدود ۴۰۰ میلیون تومان از محل صندوق رفاه به دانشجویان وام پرداخت کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر را از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت کردیم و حدود ۲ میلیارد تومان دیگر از بنیاد شهید مطالبات داریم که جای دارد از مسئولان بنیاد شهید در این رابطه قدردانی کنم.

قربانی، برگزاری اردوی حیات طیبه برای دانشجویان شمال‌غرب کشور، انعقاد قرارداد با مجتمع مس سونگون، تجمیع و سامان‌دهی فضای فیزیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، پرداخت مطالبات پرسنل و اساتید بازنشسته، استقرار سه واحد فناور در مرکز رشد، رایزنی برای تدریس رشته‌های تحصیلی وزارت بهداشت در این واحد دانشگاهی، ایجاد مرکز گردشگری، افزایش ظرفیت برق‌رسانی سوله‌ها و ساختمان‌ها را از مهم‌ترین اقدامات در طول سال‌جاری ذکر کرد.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خاطرنشان کرد: در روز معارفه‌ام قول داده بودم تا در مدیریت دانشگاه از تمامی سلایق استفاده کنم و بین کارکنان تبعیض قائل نشوم و به وعده خودم عمل کردم و در این مدت اصلاً سعی نکردم وارد حاشیه‌سازی‌ها شوم و اگر در برخی مواقع برای همکاران محدودیت قائل شدیم به خاطر منافع خودشان بوده است.

حوزه‌های علمیه و مراکز علمی و دانشگاهی در تربیت نیروهای انقلابی رسالت خطیری دارند

آیت‌الله جواد حاجی‌زاده امام جمعه اهر در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، اظهار داشت: مردم ارسباران به ویژه شهرستان اهر در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن واقعیتاً حماسه آفریدند و در مقابل مستکبران با مشت‌های گره کرده از سیاست‌های خصمانه و جنگ‌طلبانه استکبار جهانی اعلام انزجار کردند.

وی با اشاره به اینکه حضور کم‌نظیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، امید دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را به یاس تبدیل کرد، افزود: حضور مردم در حماسه راهپیمایی ۲۲ بهمن واقعاً کم‌نظیر بود چون مردم آن‌قدر به شعور سیاسی دارند که در تمامی صحنه‌های انقلاب حضوری پرشور دارند و از آرمان‌های امام راحل و ولایت‌فقیه پشتیبانی می‌کنند.

امام جمعه اهر ادامه داد: شرکت مردم شهرستان اهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در مقایسه با سال‌های گذشته گسترده بود به طوری که بنده از جایگاه سخنرانی نظاره می‌کردم انتهای راهپیمایی دیده نمی‌شد و این حضور کم‌نظیر مردم جای قدردانی دارد و در تقدیر از حضور تماشایی مردم در راهپیمایی زبان قاصر است.

حاجی‌زاده در ادامه با ذکر این‌که حوزه‌های علمیه و مراکز علمی و دانشگاهی در تربیت نیروهای انقلابی و به درد بخور نظام جمهوری اسلامی رسالت خطیری دارند، ابراز داشت: امام راحل فرمودند از انقلاب اسلامی به عنوان گران‌بهاءترین اشیاء حفظ و حراست کنید در همین راستا اگر بخواهیم از نظام اسلامی حراست کنیم بدون تربیت نیروهای به درد بخور میسر نمی‌شود و حوزه‌های علمیه و مراکز علمی و دانشگاهی در این جهت رسالت ویژه‌ای دارند.

وی اضافه کرد: در تربیت نیروهای انقلابی و به درد بخور نظام جمهوری اسلامی صرفاً نباید به تربیت و آموزش بسنده کنیم لذا تربیت نیروهایی با علم و تربیت باید مدنظر باشد.

امام جمعه اهر با تاکید بر اینکه انتصاب‌ها و قبول مسئولیت عمدتاً امانتی از سوی پروردگار متعال است، گفت: قبول مسئولیت غیر از زحمت منافع خاص آن‌چنانی ندارد، از این‌رو بر خود واجب می‌دانم تا از زحمات و تلاش‌های دکتر قربانی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر قدردانی کنم، وی در طول دوران مدیریت‌اش مخلصانه و مجدانه تلاش کرد.

حاجی‌زاده تصریح کرد: ما قلباً از استعفای دکتر قربانی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر راضی نبودیم اما بنا به درخواست و شرایط خودشان تصمیم به استعفاء گرفتند و از ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر می‌خواهیم به لحاظ جایگاه این واحد دانشگاهی با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف در پیشبرد اهداف سازمانی کوشا باشند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در شرایط فعلی که هم از تعداد دانشجویان کاهش یافته و هم این‌که رئیس اختیارات آنچنانی ندارد بسیار سخت است، یادآور شد: اداره دانشگاه‌ها و مراکز علمی در شرایط فعلی به مدیریت جهادی نیاز دارد و اگر لازم باشد مدیران باید خود را هم فدا کنند.

با تعامل و همکاری می‌توانیم دانشگاه آزاد واحد اهر را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم

زاهد محمودی فرماندار شهرستان اهر در این مراسم هم با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن در اهر اظهار داشت: لازم می‌دانیم تا از حضور حماسی و غرورآفرین مردم اهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کنیم و هم آغاز پنجمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک بگوییم.

وی با اشاره به اینکه رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تعامل و همدلی بین پرسنل و دستگاه‌های اجرایی شهرستان اهر را به وجود آورده بود، افزود: دکتر قربانی در مدت کمتر از یک‌سال توانست تحولاتی در واحد اهر به وجود آورد و شاید بتوان این‌گونه گفت که از دکتر قربانی شکایتی نشد و حتی نقاط ضعفی هم نداشت.

فرماندار شهرستان اهر ادامه داد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر ظرفیت‌های بسیاری دارد که دستگاه‌های شهرستان می‌توانند از ظرفیت و پتانسیل این واحد دانشگاهی استفاده کنند.

محمودی، جایگزینی درآمدهای پایدار به جای درآمد شهریه‌ای را برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نقطه قوت دانست و گفت: با همکاری و تعامل می‌توانیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم لذا انتظار می‌رود رئیس جدید واحد اهر تعامل و همکاری مطلوبی با سایر دستگاه‌ها در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه وارد پنجمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی شده‌ایم بایستی تلاش کنیم تا مشکلات جامعه و دانشگاه‌ها را رفع یا به حداقل برسانیم و این انتظاری است که مردم و دانشجویان از مسئولان دارند.

تربیت نیروهای متعهد و متخصص را در دانشگاه آزاد اهر دنبال می‌کنم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: تربیت نیروهای متعهد و متخصص، کاهش هزینه‌ها و ارتقاء کیفیت آموزشی را در دانشگاه آزاد اهر دنبال می‌کنم.

در حکمیازسویمهدیطهرانچی،ریاستدانشگاهآزاداسلامیکشوروبهپیشنهادسرپرستدانشگاهآزاداسلامیاستانآذربایجانشرقی،دکترعلیسلیمیشاملوبهعنوانسرپرستدانشگاهآزاداسلامیواحداهرمنصوبشد.

علی سلیمی شاملو در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر که با حضور مسئولان شهرستانی و دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد، با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر یک ثروت بزرگ ملی است اظهار داشت: بنده به نیروهای دانشگاه آزاد اسلامی هیچ‌گاه به عنوان سربار نگاه نکرده و نمی‌کنم و از ظرفیت نیروی انسانی این واحد استفاده خواهم کرد.

وی با قدردانی از زحمات رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر افزود: با آن‌که دکتر قربانی بخشی از مطالبات این واحد دانشگاهی را اخذ و صرف امور جاری کرده‌اند یقیناً می‌دانیم بدهی‌ها شاید چند برابر این مطالبات باشد و بنده که دانشگاه آزاد اهر را با هر عیب و ایراد تحویل گرفتم تبلیغ آن حتی می‌تواند به ضرر بنده باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با ذکر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بدون دامن‌زدن به حواشی و سیاسی‌کاری، وظایفی که بر عهده واحد دانشگاهی است را مدیریت می‌کنم، گفت: سیاست توسعه فعالیت‌های فرهنگی، کارآفرینی، تربیت نیروهای متعهد و متخصص را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد.

سلیمی، اعتلای مسائل فرهنگی، ارتقاء کیفیت مسائل آموزشی، کاهش هزینه‌های جاری و مدیریت هزینه‌ها، درآمدزایی شهریه‌ای و غیر شهریه‌ای، ایجاد شور و نشاط بین اساتید، کارکنان و دانشجویان، تعامل با مسئولان شهرستانی، حمایت از مخترعین و پژوهش‌گران و تلاش برای رفع رکود حاکم بر حوزه‌ی پژوهشی از جمله برنامه‌ها برای مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برشمرد.

وی تاکید کرد: از تلاش‌های روئسای سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر تشکر می‌کنم که برای پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه دانشگاه واحد اهر زحمات بسیاری کشیدند و یقیناً بنده نیز همانند روئسای سابق تلاش خواهم کرد تا کارنامه درخشانی در واحد اهر باقی‌بماند.

علی سلیمی شاملو به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر معرفی شد

با حضور مسئولان شهرستانی و استانی، علی سلیمی شاملو به عنوان سرپرست جدید دانشگاهآزاداسلامیواحداهر معرفی و از خدمات ابراهیم قربانی کلهر قدردانی شد.

درحکمیازسویمحمدمهدیطهرانچی،ریاستدانشگاهآزاداسلامیکشوروبهپیشنهادسرپرستدانشگاهآزاداسلامیاستانآذربایجانشرقی،دکترعلیسلیمیشاملوبهعنوانسرپرستدانشگاهآزاداسلامیواحداهرمنصوبشد.

پیش از ظهر امروز سه‌شنبه با حضور امام جمعه، فرماندار اهر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و رئیسدفترنهادنمایندگیرهبریدانشگاهآزاداسلامی آیین تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد.

ابراهیم قربانی کلهر که اردیبهشت‌ماه امسال به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر منصوب شده استعفاء کرد و پس از موافقت با استعفای وی، علیسلیمیشاملو سکان‌دار دانشگاه آزاد واحد اهر شد.

شاملو استادیارگروهریاضیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، مدیرگروهرشتهریاضیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، عضوشورایآموزشیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، عضوکمیتهانتظامیاساتیددانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، رئیسکمیتهانتظامیکارکناندانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، عضوکمیتهمنتخبدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، عضوکمیتهبرنامهوبودجهدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، عضوشورایفرهنگیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، رئیسشورایپژوهشیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، رئیسشورایانتشاراتدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، استادمدعودانشگاهتبریز، استادمدعودانشگاهآزادتبریز، معاونپژوهشیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، معاوناداریمالیدانشگاهآزاداسلامیواحدشبستر، سرپرستدانشگاهآزاداسلامیواحدسراب و سرپرستدانشگاهآزاداسلامیواحدمیانه از جمله فعالیت‌هایاجراییعلیسلیمیشاملو،رئیسدانشگاهآزاداسلامیواحداهر است.

انتهای پیام / ع

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات