شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - Saturday 23 February 2019
کد خبر : 1049
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۶:۳۶
- بازدید

آغاز راهپیمایی جهانی روز قدس در سراسر ایران/ فریاد همبستگی مسلمانان در دفاع از “قدس شریف” – اخبار تبریز بیدار

آغاز راهپیمایی جهانی روز قدس در سراسر ایران/ فریاد همبستگی مسلمانان در دفاع از “قدس شریف” – اخبار تبریز بیدار http://tn.ai/1744306 به گزارش خبرگزاری تبریز بیدارگروه استان‌ها، راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار “روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت” از دقایقی پیش در بیش از ۹۰۰ نقطه کشور آغاز شد.  روز قدس، روز خروش و خیزش جهانی […]


آغاز راهپیمایی جهانی روز قدس در سراسر ایران/ فریاد همبستگی مسلمانان در دفاع از “قدس شریف” – اخبار تبریز بیدار

http://tn.ai/1744306

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدارگروه استان‌ها، راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار “روز جهانی قدس، پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت” از دقایقی پیش در بیش از ۹۰۰ نقطه کشور آغاز شد. 

روز قدس، روز خروش و خیزش جهانی امت اسلام و انسان‌های آزاده، است و بار دیگر در این روز ملت‌های مسلمان و مستضعفین جهان در حمایت از مظلومان عالم، به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین، از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت می‌کنند.

بی‌شک راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری خواهد داشت؛ چراکه علاوه بر جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال ۷۰ ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک ترامپ در انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.

امروز ملت انقلابی ایران اسلامی یک‌صدا با هم در خیزشی عظیم در کنار جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.

آغاز راهپیمایی روز قدس در پایتخت فرهنگی جهان اسلام

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از مشهدمقدس، راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در استان خراسان‌رضوی و مشهدمقدس همزمان با سراسر کشور از لحظاتی پیش آغاز شد.

این مراسم در مشهد مقدس باشکوه خاصی در حال برگزاری است و راهپیمایان از محل میدان ۱۵ خرداد مشهد راهپیمایی خود را آغاز کرده و به سمت حرم منور رضوی در حال حرکت هستند.

راهپیمایان پس از حضور در راهپیمایی این روز و طی مسیر به سمت حرم رضوی در پایان در بارگاه رضوی گرد یکدیگر جمع شده و قطعنامه پایانی روز جهانی قدس قرائت خواهد شد.

همچنین سخنران پایانی روز جهانی قدس در مشهدمقدس و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهدمقدس سردار سلامی؛ جانشین فرمانده کل پاسداران خواهد بود.

راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از کرمان، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پر شور مردم انقلابی و آزادی‌خواه کرمان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

این مراسم در شهر کرمان از چهار راه توحید آغاز شده و مردم کرمان مسیر راهپیمایی را به طرف مصلای بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان ادامه دارد.

راهپیمایان روز جهانی قدس در پایان در محل مصلی امام علی(ع) شهر کرمان اجتماع کرده و ویژه برنامه روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه و سخنرانی همراه است.

همچنین سخنران پایانی روز جهانی قدس در شهر کرمان و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر کرمان سردار سرلشکر رحیم‌صفوی است.

آغاز راهپیمایی روز قدس در ایلام

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از ایلام، راهپیمایی باشکوه و عزت آفرین روز جهانی قدس در استان ایلام  همزمان با سراسر کشور از لحظاتی پیش آغاز شد.

این مراسم در ایلام باشکوه خاصی در حال برگزاری است و راهپیمایان از روبه‌روی جهاد کشاورزی استان ایلام خیابان آیت‌الله حیدری راهپیمایی خود را آغاز کرده و به سمت مصلی نماز جمعه در میدان مادر در حال حرکت هستند.

راهپیمایان پس از حضور در راهپیمایی این روز و طی مسیر به سمت مصلی نماز جمعه ایلام در پایان در نماز جمعه گرد یکدیگر جمع شده و قطعنامه پایانی روز جهانی قدس قرائت می‌کنند.

همچنین سخنران پایانی روز جهانی قدس در ایلام و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه ایلام آیت‌الله اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل البیت(ع) است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در ۴۱ نقطه استان گلستان آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از گرگان، راهپیمایی پرشور روز جهانی قدس در ۴۱ نقطه استان گلستان از دقایقی پیش آغاز شد و مردم روزه‌دار این شهرها با حضور در مسیرهای تعیین شده، در حال راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هستند.

مردم همیشه در صحنه مناطق مختلف استان گلستان امروز یکپارچه فریاد رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست جنایتکار را فریاد زده و خواهان پایان یافتن جنایات این رژیم غاصب در فلسطین و غزه هستند.

مردم روزه‌دار استان گلستان با زبان روزه با شور و نشاط خاصی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به خیابان‌ها آمده‌اند تا با سردادن شعارهای مرگ بر رژیم اشغالگر قدس و همپیمانان‌شان، با این ملت بی‌دفاع و مقاوم ابراز همدردی و هم‌نوایی کنند.

این مراسم باشکوه در شهر گرگان، مرکز استان گلستان از میدان شهرداری به سمت چهارراه میدان و سپس مصلی نمازجمعه آغاز شده است.

همچنین در دیگر شهرها و بخش‌های استان نیز، روزه‌داران مومن با در دست داشتن پوسترها و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ابراز تنفر و انزجار از رژیم اشغالگر اسرائیل، بار دیگر حمایت خود را از مسلمانان مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

راهپیمایی ضد صهیونیستی یوم‌الله قدس در استان گلستان پس از طی مسیرهای مشخص شده با قرائت قطعنامه به پایان می‌رسد.

ندای رهایی قدس شریف در آسمان نصف‌جهان طنین‌انداز شد

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از اصفهان، سی و نهمین میلاد همبستگی مسلمانان جهان در دفاع از قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان آغاز شد.

امروز مردم مومن و روزه‌دار اصفهان لبیک‌گویان به فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ندای آزادی قدس را سر دادند و همگام با ملت‌های آزاده و آزادی‌خواه جهان به یاری ملت مظلوم فلسطین آمدند.  

مردم انقلابی و همیشه در صحنه اصفهان با فریادهای «القدس لنا» بار دیگر وحدت خود در حمایت از جوشش انقلاب سنگ و دفاع مظلومانه مجاهدان بزرگ در مقابل ۷۰ سال ظلم و اشغال و آدم‌کشی را به نمایش گذاشتند.

شور حضور مردم اصفهان در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال نیز وصف‌ناپذیر است و هر لحظه بر جمعیت شرکت‌کنندگان در مسیرهای ۳گانه راهپیمایی روز قدس افزوده می‌شود.

مسیرهای منتهی به مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از ساعتی پیش میزبان گام‌های مردان و زنانی است که با فریادهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” وحدت و یکپارچگی جهان اسلام را در مقابل چشم بشریت قرار دادند.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی سخنران این مراسم در اصفهان است. شروع مراسم در مصلای اصفهان از ساعت ۱۲ در نظر گرفته شده است.

راهپیمایی پرخروش مردم شیراز در روز قدس آغاز شد/طنین فریاد مرگ بر اسرائیل

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از شیراز، راهپیمایی بزرگ روز قدس در شیراز از چهارراه ۱۵ خرداد آغاز شد و محل گردهمایی حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) است.

مسیر راهپیمایی در شیراز جمعه ۱۸ خرداد ماه امسال ساعت۱۰:۳۰ دقیقه از چهارراه پانزده خرداد، خیابان لطفعلی‌خان زند، چهار راه پیروزی و بلوار شهید آیت‌الله دستغیب به سمت حرم مطهر احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) ادامه دارد.

شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) محل تجمع راهپیمایان در پایان مراسم است.

 

ندای رهایی قدس شریف در آسمان بام ایران طنین‌انداز شد

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از شهرکرد، راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس در آخرین روز از هفته ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در سراسر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

این مراسم در شهر شهرکرد باشکوه خاصی در حال برگزاری است و راهپیمایان از محل چهارراه بازار راهپیمایی خود را آغاز کرده و به سمت مصلای بزرگ امام خمینی(ره) در حال حرکت هستند.

راهپیمایان پس از حضور در راهپیمایی این روز و طی مسیر به سمت مصلای امام خمینی(ره) در پایان در مصلا گرد یکدیگر جمع شده و قطعنامه پایانی روز جهانی قدس قرائت خواهد شد.

همچنین سخنران پایانی روز جهانی قدس در شهرکرد و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران خواهد بود.

آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس در ۱۷ شهرستان آذربایجان‌غربی

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از شهرستان‌های آذربایجان غربی، امروز مردم روزه‌دار شیعه و سنی آذربایجان غربی با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با حضور در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس ندای وحدت سر داده و جنایت‌های رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

محل تجمع راهپیمایان در ارومیه میدان ولایت فقیه (مرکز) است و هم اینک راهپیمایان از میدان ولایت فقیه به سمت خیابان منتظری و سپس میدان دفاع مقدس در حال حرکت هستند و در آستانه اذان ظهر در مصلای امام خمینی(ره) گرد هم می‌آیند.

در شهرستان خوی نیز تجمع راهپیمایان میدان شیخ نوایی است در سلماس هم راهپیمایان روز جهانی قدس در مقابل مسجد جامع این شهر گردهم آمده‌اند و در شاهین‌دژ نیز این تجمع در میدان معلم برقرار است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در چالدران از میدان صفوی به طرف مسجد جامع در حال انجام است و در شهرستان چایپاره زمان مردم این شهر در مقابل مسجد جامع گردهم آمده‌اند.

راهپیمایان روز قدس در نقده از میدان شهدا به سمت مسجد جامع و در پلدشت نیز از مقابل مسجد جامع در حال حرکت هستند و راهپیمایی روز قدس در ماکو نیز از مقابل بانک انصار و در شوط نیز از خیابان ولی عصر(عج) انجام شده و در میاندوآب نیز در چهارراه انقلاب در حال انجام است.

راهپیمایان در تکاب از میدان قایم و در پیرانشهر در پنج راه استقلال در مهاباد هم از مقابل تالار وحدت و فلکه فرمانداری تجمع کرده در حال حرکت به محل برگزاری اقامه نماز جمعه روز جهانی قدس هستند.

راهپیمایان روز قدس در اشنویه نیز هم اینک در میدان انقلاب این شهرستان تجمع کرده و در سردشت نیز مردم روزه‌دار این شهر در میدان سپاه و در بوکان هم در چهارراه اطلاعات تجمع کرده و علیه رژیم اشغالگر قدس و دولت مستکبر آمریکا شعارهای ضداستکباری سر داده‌اند.

طنین‌اندازی فریاد «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» در کنار آب‌های خلیج فارس

به گزارش خبرگزاری تبریز بیدار از بوشهر، روزه‌داران بوشهری صبح امروز در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به فرمان امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس را در کنار آب‌های خلیج فارس با شور و حماسه برگزار کردند.

 مردم روزه‌دار بوشهری در زیر آفتاب شدید و گرما با دمای بیش از ۴۵ درجه با حضور حماسی در راهپیمایی، فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب را طنین‌انداز کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر بوشهر از خیابان امام خمینی(ره) بوشهر آغاز  شده است و تا مصلی جمعه ادامه دارد.

حضور جوانان و نوجوانان روزه‌دار در این راهپیمایی جلوه دیگری از دشمن‌ستیزی و استکبار‌ستیزی بوشهری‌ها را آشکار کرده است.

شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس بوشهر با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل غاصب، مرگ بر انگلیس مسیر راهپیمایی را طی کردند.

 

 

این خبر درحال تکمیل است/ لطفاً به‌روز رسانی کنید…

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شانزده − 16 =


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات